<- Zpět
 
PRONÁJEM ZAŘÍZENÍ A VYBAVENÍ
 
1.) PADDLEBOARD ZRAY Touring A4 11'6''
 
Cena za pronájem: 800 Kč bez DPH/1 den + vratná záloha: 3000 Kč
 

ZRAY Touring A4 11'6'' 32" je univerzálním nafukovacím SUP plovákem pro nejširší použití. Plovák má tloušťku 6"", šířku 32"" a délku 11'6'', má výtlak 300litrů, váhu 14,8 kg a je určen i pro těžší jezdce (nad 100 kg) nebo pro jízdu ve dvojici, případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku a větší šířce dobrou stabilitu a zážitek z jízdy. Díky pevným malým flosnám je dobře použitelný i pro plavbu na tekoucích vodách. Jde o 360 cm dlouhý a 82cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený robustní dvouvrstvou DROP-STITCH technologií. Bez problému unese i dva jezdce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.

Rozměry nafouklého plováku ZRAY:
Délka 360cm, Šířka 82cm, Tloušťka 15cm, Výtlak 300 litrů
Rozměry zabaleného plováku ZRAY:
90 x 45 x 23cm

Paddleboardy ZRAY mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 10-15 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.

 

Plovák je vybaven dvěma pevnými a jednou zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen nášlapnou vrstvou ""krokodýlí kůže"", která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou nesmekavost. Po bocích jsou umístěna nerezová úvazová oka pro připojení kajakového sedátka, vhodného pro plavbu v sedě, pro kterou je rovněž vybaven i odnímatelnou opěrkou pro nohy. Na zádi je umístěno nerezové tažné oko.

Co je zahrnuto v dodávce:


Vysoká nosnost díky tloušťce plováku 15cm.

ZRAY SPORTS je největší čínský výrobce nafukovacích SUP plováků, s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

 

paddleboard ZRAY Touring A4 11,6-32